קליפ חתונה /קליפ הצעת נישואים

עידן הפייסבוק חשף אותנו לטרנד החם של הצעות נישואין יצירתיות. היום זוגות כבר אינם מסתפקים בכריעת ברך, ההצעות הופכות מיוחדות מיום ליום, הסטנדרטים והרף ממשיכים לעלות. ואם כבר משקיעים בהצעת נישואים גרנדיוזית עם כתובות אש או סרטון אישי מוקלט מהזמר האהוב עליה-לא נתעד את הצעת הנישואים? בטח שנתעד.

קליפ הצעת נישואים-רגע (כמעט) פרטי

רגע הצעת הנישואים הוא רגע מלחיץ, מרגש אבל יותר מכל אישי ואינטימי. ברוב הצעות הנישואים מעורבים הזוג ואולי קומץ חברים קטן ביותר. אבל מה עם כל מי שלא נכח? בדיוק עבורו אני ב"רגעים למזכרת" אערוך בשבילכם את הרגע הכי מרגש שלכם לכדי קליפ הצעת נישואים מופלא ומרגש (וגם אחתוך בעריכה את הפאדיחות של החבר הכי טוב).

ואחרי שהסכמנו-קליפ חתונה ב-"רגעים למזכרת"

ערב החתונה עבור הזוג הטרי הוא ערב שמח ומרגש לפני הכל, שמאחוריו עומד צי שלם של אנשי מקצוע מתחום החתונות עמלו יום ולילה כדי להגשים לזוג (בואו נודה, בעיקר לכלה? ) את החתונה שחלמו עליה כל החיים. ערב החתונה מביא עמו גם לא מעט מתח אשר קליפ חתונה מושקע ומקצועי יכול להפיג בשנייה.

כמעט לכל זוג יש את החבר "היצירתי" או הגיסה המשקיענית, במסגרת עבודות העריכה  ברגעים למזכרת נפגשת עם כאלו כל הזמן. החברים של הזוג הטרי חוברים יחד לצורך הפקה של קליפ חתונה מצחיק, קליל ומרגש עבור הזוג, ואם קליפ החתונה יהיה מספיק טוב, אולי הם עוד יראו אותו לילדים?

קליפים לדוגמה

קליפ לחתונה
קליפ לחתונה - אבי ונוגה
קליפ לחתונה - אסי וכרמית
קליפ לחתונה - כרמית ואסי
קליפ חתונה בקיצור - מיכאל ומור
קליפ חתונה בקיצור - מיכאל ומור