קליפ בר/בת מצווה

קליפ בר/בת מצווה-אלבום משפחתי חי ונושם

חתן השמחה שלנו כבר בעל אישיות מרתקת בפני עצמו, יש לו תחביבים, חברים וחוגי חברתיים שונים ועוד אנשים רבים אשר הוא היה רוצה לזכור בהתרגשות  בעוד 30 שנה כאשר ילחץ שוב PLAY וייצפה בקליפ בר המצווה או המצגת שלו. מצגות, קליפים וסרטוני בר מצווה, הם הזדמנות לשמר את העבר חי, לתחזק את הזיכרונות עם האנשים האהובים והקרובים ביותר.

איך להפוך רגעים בחיים שלנו לקליפ בר-מצווה?

תכנון קליפ מכל סוג שהוא: קליפ בר-מצווה, קליפ בת-מצווה או כל קליפ לאירועים החשובים בחיים, צריך להיות מתוכנן בקפידה.

לאחר איסוף החומרים, התמונות, המכתבים והברכות לטובת מצגת בר-המצווה או הקליפ נגיע לדבר שכנראה יקבע-אם האורחים שלכם יהיו מרותקים במהלך ההקרנה או יחזרו לבופה לסיבוב נוסף? ואני מדברת כמובן על פסקול הקליפ.

למוסיקה בקליפ בר מצווה ישנה משמעות רבה, המוסיקה בשיר צריכה לשקף את "גיבור" הסרט, את הסגנון המוסיקלי שלו ולהתאים לתסריט והסגנון אליו אתם מכוונים. במידה והחלטתם לעשות שימוש ביותר משיר אחד ברקע-שימו לב לאיזון בין השירים וכמובן הכי חשוב-התאימו את הסאונד ל-"פריים" אותם הוא מלווה.

למה קליפ לבר מצווה?

לפני שעורכים קליפ בר מצווה, עליכם להתכונן ולתכנן אותו, כך שיהיה איכותי ומרגש. בקליפ יש בדרך כלל כוכב אחד – חתן בר המצווה. יש כאן ילד עם חיים שלמים, תחביבים, משפחה, חברים. כמו כן  צריך להתאים לאופיו של הילד. ניתן לערוך סרטון לבר מצווה או מצגת לבר מצווה לפי קונספט הקשור לתחביבים של הילד – כדורגל, בעלי חיים, מחשבים, ים. מתוך תחביבים אלה, ניתן לחשוב על עלילה מעניינת לתסריט של הקליפ שלכם, בו הילד משחק בתפקיד הראשי. חשוב מאוד לתכנן את המקומות בהם יצולם הקליפ, התפאורה, המלל, השירים ועוד. עריכת הוידאו, ביחד עם חומרי הגלם כמובן, משחקים פה תפקיד מאד משמעותי.

לאחר שצילמתם וידאו לפי עלילה מסוימת, לאחר שבחרתם תמונות מחיי הילד והמשפחה, הגיע שלב העריכה. אחד הדברים הכי חשובים בכל קליפ הוא המוזיקה. עריכת המוזיקה של קליפ לבר מצווה בצורה נכונה, תסייע להעביר את הסיפור בעוצמה גדולה. בדרך כלל ילווה במוזיקה שאהובה על נער השמחה או שמבטאת את אופיו בצורה הטובה ביותר.

חשוב מאוד כי הווליום של המוזיקה יהיה מאוזן. מוזיקה בקליפים מסוג זה יכולה להיות שירים אהובים, קטעי נגינה, שיר שחתן בר המצווה שר בעצמו או אחד מבני משפחתו. האפשרויות הן רבות ומגוונות.  ניתן לשלב ציטוטים מצחיקים והומוריסטיים, הסברים קצרים על התמונות ועוד. בנוסף, ניתן לשלב ברכות מצולמות של בני משפחה, סלבריטאים ועוד, ולהוסיף עניין ורגש לקליפ.

הצטרפו אליי, וגלו איך הקסם הזה יכול לקרות גם עבורכם​

או מלאו את השאלון ואשלח הצעת מחיר במייל

גלילה לראש העמוד

יצאנו לפרסומות ! נשוב לפעילות לאחר הסגר השלישי. עמכם הסליחה.

רגעים למזכרת עברה דירה

אבל הסירו דאגה

נשוב לפעילות מיד אחרי הפרסומות
ב 1/12/20


תודה ועמכם הסליחה

קרן, רגעים למזכרת

דילוג לתוכן