קליפ שלטים

קליפ שלטים במה מדובר?

כל אדם אוהב להרגיש חשוב, אדרבא ואדרבא כאשר מדובר באירוע משמעותי עבורי. דרך נפלאה לבטא בפני אהוב, חבר או מקרב קרוב – את הערכתם, אהבתכם או קרבתכם אליו, היא הענקת מתנה מקורית במיוחד – קליפ שלטים. במה מדובר? זהו קליפ-מצגת בו משולבות תמונות של חברים, בני משפחה ומכרים קרובים אחרים, בעודם מחזיקים שלטים עם מסרים אישיים, או עם מילות שיר המושמע ברקע, המדבר אל מקבל המתנה, או שאולי זהו שיר האהוב עליו.
קליפ שלטים יכול להתאים עבור אנשים רבים: חתני בר/בת מצווה, חוגג יומולדת, חוגגי יובל נישואין, פרישה מהעבודה ועוד. ניתן להתאים את הרעיון לכל אחד, כיוון שהוא מאפשר העברת מסרים בצורה קלילה, אוהבת ומשעשעת – באופן חופשי למדי, שאינו כבול למבנה אומנותי או מקצועי כזה או אחר.
התחושות שמקבל המתנה חש בעת שהוא רואה הרבה אנשים קרובים מחזיקים שלטים עם מסרים אישיים עבורו, כוללות בתוכן התרגשות עצומה, אהבה והערכה. ללא ספק – מדובר במתנה שעשויה לקשור בין לבבות ולחזק קשרים אלו.

תהליך הכנת קליפ שלטים

קבלת חומרים: עריכת הקליפ כשלעצמה עשויה להיות פשוטה יחסית, אולם יצירת חומר הגלם לקליפ אינה תמיד עניין של מה בכך; העניין דורש מעט חשיבה יצירתית משותפת, כמו גם שיתוף פעולה של הקרובים והמכרים ליצירת צילומים שלהם מחזיקים בשלטים עם המסר למקבל המתנה, שבסופו של דבר יישלחו לעיבוד ועריכה מקצועית. עם הבנה ושיתוף פעולה, התהליך עשוי להימשך זמן קצר בלבד, תוך מעבר מהיר לשלב העריכה המקצועית.
קביעת פסקול מוזיקלי: כדאי לבחור בקטעי מוזיקה המייצגים את אופיו של מקבל המתנה, או בסגנון מוזיקה אהוב או מועדף עליו. תוכלו לבחור מראש את קטעי המוזיקה שישולבו בקליפ; עם זאת, נשמח לסייע לכם בכך, במידה שאין ברשותכם מוסזקה מועדפת.
עריכה: עריכה, עיבוד, סידור ויצירה של הקליפ – מתנה ומזכרת.