קליפ חדשות

קליפ בר מצווה בסגנון מהדורת חדשות

ילדיכם היקר הגיע לגיל מצוות, מה שדורש להיכנס לפזת הפקה ותכנון של אירוע ייחודי שהנער הבוגר לא יישכח למשך שנים. יחד עם האירוע המרגש והאחריות הרבה המגיעה בעקבותיו, הן עבור הילד והן עבור ההורים – ישנה דרישה בלתי כתובה להפקת אירוע שונה וערכי ועם זאת – מהנה במיוחד. בעוד שקיימים שיקולי תקציב אל מול שיקולי איכות וערך – קיים כאן מתח מובנה: באיזה כיוון ללכת?

תהליך הכנת קליפ בסגנון חדשות

קבלת חומרים: חומרי גלם לסרטון יכולים להגיע בצורת תמונות ו/או קטעי וידאו של בר המצווה. גם סיפורים וחוויות מיוחדות יתקבלו בברכה כחומר גלם ליצירת מהדורת החדשות הבר-מצוואית. עם זאת, במידה שאין ברשותכם מוזיקה מועדפת, נשמח לסייע לכם בבחירה. 
עריכה: עריכה, עיבוד, סידור ויצירה של הקליפ –מזכרת נהדרת שתוקרן בחגיגת בר המצווה. עוד על עריכת מצגות של רגעים למזכרת.

הפקת סרטון חדשות לכבוד הבר-מצווה

הצעירים בני ימינו, בחוגגם בר מצווה, כבר מזמן אינם מסתפקים בהתכנסות "רגילה" של חברים ובני משפחה בגן אירועים או אולם כלשהו בארץ, אכילת ארוחה משביעה ככל שתהיה והענקת מתנות; בימינו ישנה דרישה הולכת וגוברת לאלמנט של יצירתיות, רענון וחדשנות – כן, אפילו בסצנת אירועי בר המצווה.
אחד החידושים בתחום זה, הוא הפקת קליפ בר מצווה בצורת מהדורת חדשות. הסרט מחולק לפי מבזקי חדשות מרחבי העולם, להם מתווסף תרגום סימולטני משעשע, שללא ספק יעלה חיוכים רבים בקרב האורחים. הסרטון מקבל את הייחודיות שלו באמצעות בניית סיפור המורכב ממהלך חייו של הנער. הסיפורים והחוויות יישזרו לתוך מהדורת חדשות בשפות שונות, עם תרגום ברוח חייו ואופיו
של הנער.
הסרט מהווה מזכרת ויזואלית נהדרת המסכמת את שנותיו המוקדמות של הילד, עד להפיכתו לנער עם אחריות. המזכרת, בצורת קליפ בעריכה מקצועית, תלווה את הנער ובני משפחתו לכל החיים.