קליפ גוגל

קליפ גוגל

קליפ ליום הולדת – בסגנון "גוגל-קליפ"

יום הולדת הנו אירוע מרגש. בין אם זה יום הולדת לילדינו, יום הולדת 60 לאמא, לבן הזוג או חבר קרוב, בכל שנה שוב עולים אותם הלבטים… מה עוד אפשר לעשות ליום ההולדת של יקירנו.. איך להפתיע כל פעם מחדש….
אחת המתנות היפות ביותר שאפשר לתת לאדם קרוב הוא קליפ ליום הולדת, אותו ניתן להקרין בזמן האירוע או להעניק לו כמזכרת אישית שנשארת לכל החיים. היתרון הוא באפשרות למצות את הרגעים המשמעותיים של החוגג לכדי סרט מרגש ובלתי נשכח. להתרגש עם המשפחה, לצחוק אתה, וליהנות מכמה רגעים של זיכרונות משותפים. אין מתנה יפה יותר מאשר סרטון קצר המספר על בעל השמחה , על משפחתו ועל חבריו, בו יוכל לצפות גם בשנים הבאות ולהיזכר בחדווה. 

גוגל קליפ

ישנם כמה דרכים לערוך סרט דוקומנטרי קצר על חייו של בעל השמחה. השלב הראשון ביצירה של כל קליפ או סרטון קצר, היא לבחור את חומרי הגלם מהם נייצר אותו. אתם מוזמנים לברור ולבחור מבין המלאי שנמצא אצלכם את התמונות, קטעי הוידאו, או הקלטות הישנות שאותם תרצו להכניס לקליפ. בשלב הבא אנו נערוך את כל חומרי הגלם שברשותנו ונייצר בעזרתם סרט בסגנון חיפוש בגוגל. כל חיפוש בגוגל –  והנושא שלו. כך למשל, חיפוש בגוגל תמונות – נרשום : "נוף ילדות" והתוצאות לא יאחרו לבוא…: שלל תמונות וסרטונים משלב הילדות המוקדמת, חיפוש בגוגל תמונות – נרשום: "שנות הקסם" והפעם יכלול תמונות וסרטונים מרגעים קסומים בנושא אחר נרשום בגוגל : " ילדים זה שמחה" ושלל תמונות של הילדים והנכדים יעלו על גבי המסך…וכו'..  בין לבין יהיו קטעים של "מעברי עכבר", "העלאת קבצים" "סורק וירוסים" ועוד… מה שהופך את הסרטון  לדינאמי ומעניין, ויכול לספר את סיפורכם באופן בידורי שלא יעייף את האורחים שלכם.

הצטרפו אליי, וגלו איך הקסם הזה יכול לקרות גם עבורכם​

או מלאו את השאלון ואשלח הצעת מחיר במייל