קליפ 60 שניות

לעיתים עולה הצורך להסביר או להרצות על נושא מסוים, כאשר עבור הקהל הרלבנטי – מדובר בתחום חדש ולא מוכר. ישנה אפשרות לפשט את ההסבר באמצעות יצירה ויזואלית המשלבת תמונות, קטעי וידאו וקול. קליפ "60 שניות על" יכול להוות פתרון אידיאלי לכך.

"60 שניות על..." כל דבר

אם למשל, עליכם להעביר הרצאה בבית הספר, מכללה, אוניברסיטה, משרד, מקום העבודה – תוכלו לפתוח אותה בפתיח וידאו בן שישים שניות המהווה תקציר נמרץ, ברור ובהיר של הנושא; הוא יכיל את ה"היי-לייטס" של התחום עליו אתם הולכים להרחיב בהמשך. לדוגמא, אם מקום העבודה שלכם מצטייד במכשור חדש, המנהל יוכל להציג סרטון שיוקרן בפני העובדים ויציג להם במהירות ובבהירות את כל העובדות החשובות ביותר אודות הציוד שבו יהיה עליהם ללמוד להשתמש.

"60 שניות על…" – כמתנה לחבר או קרוב משפחה

הקליפ יכול להיערך גם כמתנה משעשעת ומיוחדת עבור אדם הקרוב אליכם, למשל – כמתנת יום הולדת.

תהליך הכנת קליפ "60 שניות על"

קבלת חומרים: חומרי גלם לסרטון יכולים להגיע בצורת תמונות ו/או קטעי וידאו אודות הנושא או האדם המיועד.

קביעת פסקול מוסיקלי: לא תמיד יעלה צורך בפסקול, אולם גם באם מדובר על סרטון עם נופך מקצועי, ניתן יהיה לשלב בו אלמנטים קוליים/מוסיקליים הולמים; במידת הצורך, נשמח לסייע לכם בבחירת פסקול.

עריכה: עריכה, עיבוד, סידור ויצירה של הקליפ – לכדי יצירת 60 שניות של וידאו עם מסר נהיר וקליט.

סרטון מקצועי בסגנון "60 שניות" יכול להתאים לכל מטרה, בין אם מקצועית ובין אם אישית. סרטון זה יכול לשמש ככלי להעברת מסר או הסברה. בנוסף, יכול הסרטון להיות מתנה אישית עבור חבר החוגג יומולדת "60 שניות על ברוך – האיש שכולנו אוהבים".

הצטרפו אליי, וגלו איך הקסם הזה יכול לקרות גם עבורכם​

או מלאו את השאלון ואשלח הצעת מחיר במייל