קליפ שיר

קליפ שיר

כמה פעמים שמעתם שיר ברדיו והמצאתם עליו מילים משלכם? לא יודעים מה אתכם אבל אנחנו עושים את זה מלא😊 לכן ברגעים למזכרת אנו מציעים לכם להפוך את הדמיון הזה למציאות ולקחת שיר מוכר ולהפוך אותו לשלכם ולמזכרת בלתי נשכחת. אם בא להפתיע מישהו עם מתנה מגניבה ממש, מצחיקה או מרגשת-קליפ לשיר הוא רעיון לא רע בכלל.

עריכת קליפ לשיר-איך זה עובד?

במקום להתעסק עם ימי צילום ארוכים וציוד צילום יקר-כל אחד מכם באולפן יכול להיות צלם של קליפ לשיר. אם אתם רוצים להקליט שיר משפחתי או לצלם קליפ לשיר של צוות עובדים או קליפ לשיר למסיבת רווקות או חתונה-כל מה שאתם צריכים זה סמארטפון ואותנו😊 אחרי צילום כל החומרים והעברתם עם השיר אלינו, אנחנו נערוך עבורכם קליפ לשיר בכל סגנון שתבחרו.
בקליפ לשיר ניתן להוסיף: כתוביות, קטעי דיבור מקדימים, תמונות סטילס או שקופיות והקדשות מיוחדות ובעצם כל מה שעולה על רוחכם-אתם תחלמו ואנחנו פשוט נגשים.
רגעים למזכרת מציעה ללקוחותיה שירותי עריכת וידאו מקצועית באמצעות כלים וציוד מהטובים הקיימים בזירת העריכה כיום. על מנת לספק לכם את המוצר האיכותי ביותר, נדרש טיפול מקצועי בחומרי הגלם. לעיתים בגלל שהחומרים המועברים אלינו מצולמים במצלמות שונות ובאיכות שונה, נדרשת מקצועיות והקפדה על מנת להתאים את כל הסרטונים הקצרים ולגבש אותם לכדי קליפ שיר אחיד, מרגש, מצחיק, מעניין או מפתיע.

עריכת קליפ לשיר מצריכה מהעורכים לשים לב לפרטים הכי קטנים, צריך לדעת מה ימשוך את תשומת הלב של הצופה ועל אילו חלקים כדאי יהיה לוותר כדי שהקליפ לשיר שלכם יצא בדיוק כמו שחלמתם. בנוסף, גם לנושא הסאונד יש משקל לא קטן בעריכת קליפ לשיר, ברגעים למזכרת האוזניים שלנו עובדות שעות נוספות כדי לשמור על הסאונד איכותי ובדיוק בקצב של הווידאו ולייצר לכם קליפ לשיר ברמה המקצועית הגבוהה ביותר.
שירות נוסף אותו אנחנו מציעים אצלנו ברגעים למזכרת, הוא עריכת קליפ שיר למוזיקאים. אנחנו מודעים לגובה עלויות הפקת אלבום מוזיקלי כיום מה שמותיר תקציב נמוך מאוד למוזיקאים שרוצים לשחרר את המוזיקה שלהם עם קליפ לשיר. ברגעים למזכרת תוכלו לצלם את עצמכם בבית, באולפן או בכל לוקיישן שתבחרו ואנו ניקח מכם את החומרים ונערוך עבורכם קליפ לשיר בתקציב מותאם לכם אישית.
אנו מזמינים אתכם לקבוע פגישת יעוץ ללא כל התחייבות ולשמוע על האפשרויות שלכם לעריכת קליפ שיר מקצועי ברגעים למזכרת.

הצטרפו אליי, וגלו איך הקסם הזה יכול לקרות גם עבורכם​

או מלאו את השאלון ואשלח הצעת מחיר במייל