קליפ אישי - קליפ באורך של שיר

כמה פעמים שמעתם שיר ברדיו והמצאתם עליו מילים משלכם? לא יודעים מה אתכם אבל אנחנו עושים את זה מלא😊 לכן ברגעים למזכרת אנו מציעים לכם להפוך את הדמיון הזה למציאות ולקחת שיר מוכר ולהפוך אותו לשלכם ולמזכרת בלתי נשכחת. אם בא להפתיע מישהו עם מתנה מגניבה ממש, מצחיקה או מרגשת-קליפ לשיר הוא רעיון לא רע בכלל.

עריכת קליפ לשיר - איך זה עובד?

 אם אתם רוצים להקליט שיר משפחתי או לצלם קליפ לשיר של צוות עובדים או קליפ לשיר למסיבת רווקות או חתונה-כל מה שאתם צריכים זה סמארטפון ואותנו😊 אחרי הצילום, כל החומרים והעברתם עם השיר אלינו, אנחנו נערוך עבורכם קליפ לשיר בכל סגנון שתבחרו.
בקליפ ניתן לשלב: כתוביות, קטעי דיבור מקדימים, תמונות סטילס או שקופיות והקדשות מיוחדות ובעצם כל מה שעולה על רוחכם-אתם תחלמו ואנחנו פשוט נגשים.
לעיתים בגלל שהחומרים המועברים אלינו מצולמים במצלמות שונות ובאיכות שונה, נדרשת מקצועיות והקפדה על מנת להתאים את כל הסרטונים הקצרים ולגבש אותם לכדי קליפ שיר אחיד, מרגש, מצחיק, מעניין או מפתיע.

עריכת קליפ לשיר מצריכה מהעורכים לשים לב לפרטים הכי קטנים, צריך לדעת מה ימשוך את תשומת הלב של הצופה ועל אילו חלקים כדאי יהיה לוותר כדי שהקליפ לשיר שלכם יצא בדיוק כמו שחלמתם. בנוסף, גם לנושא הסאונד יש משקל לא קטן בעריכת קליפ לשיר, ברגעים למזכרת האוזניים שלנו עובדות שעות נוספות כדי לשמור על הסאונד איכותי ובדיוק בקצב של הווידאו ולייצר לכם קליפ לשיר ברמה המקצועית הגבוהה ביותר.

אנו מזמינים אתכם לקבוע פגישת יעוץ ללא כל התחייבות ולשמוע על האפשרויות שלכם לעריכת קליפ שיר מקצועי ברגעים למזכרת.

קליפ בר מצווה לאיתי - קארפול קליפ
קליפ בר מצווה לאיתי - קארפול קליפ
קליפ בת מצווה לירין
קליפ בת מצווה לירין - מיני קליפ
קליפ יום הולדת 70 לסינדי
קליפ יום הולדת 70 לסינדי - קליפ שלטים
קליפ בת מצווה לזוהר - קליפ שיר
קליפ בת מצווה לזוהר - קליפ שיר
קליפ יום הולדת 60 לאריאלה וישראל
קליפ פרישה - קליפ שיר
קליפ פרישה - קליפ שיר