קליפ לחתונה הוא סרטון אשר יספר את הסיפור האישי של בני הזוג אשר פותחים בדרך משותפת חדשה. זו אחת האפשרויות שלכם לרגש את האורחים או להפתיע את בני הזוג עצמם. הקליפ יכול להכיל בנוסף גם ברכות, איחולים, תזכורות לרגעים מאושרים אותם תרצו להציג בפני הזוג המאושר ואורחיהם המכובדים. זוהי ההזדמנות שלכם להעניק לחתונה נופך אישי הרבה יותר, לשלב את האורחים בקליפ וליצור מזכרת מיוחדת שתוצג בפני הזוג עוד פעמים רבות.

קליפ לחתונה

שלבי הפקת קליפ לחתונה

הפקת קליפ לחתונה הינו תהליך מרגש אשר יוצר את הסרטון המושלם ביותר, זה שמתעד את סיפור חייהם ואהבתם של בני הזוג הקסומים שעומדים בפתח החיים משותפים ומלאי אושר. את הקליפ ניתן יהיה להפיק בשיתוף פעולה של החתן והכלה או בתור הפתעה עבורם ליום האירוע.

המתנה המיוחדת מכל

מתנות הינן לרוב חפצים מוחשיים, אך אלו שמוגדרות בתור חוויות משמעותיות נזכרות להרבה יותר זמן ויכולות למצוא את מקומן בליבו של כל אדם. אנו בחברת ממוקליפ – רגעים למזכרת מזמינים אתכם להפיק קליפ לחתונה שלכם או לחתונה של משפחתכם או חברכם. זוהי ההזדמנות שלכם להעניק לכם את המתנה המרגשת מכל, לשלב בה שיר או ברכה, תמונות וסרטונים קצרים. אלו ישולבו על ידינו לקליפ חתונה יוצא דופן, מרשים וכזה שלא יישכח בקרוב.