אדם חי חיים מלאים, העניק את יצירתו לעולם ולבסוף חזר אל המקום ממנו הוא בא; זהו מסלול החיים שמתחיל ומסתיים. אנו, ב"רגעים למזכרת", מאפשרים לכם לנצור את הרגעים היפים בחייו באמצעות קליפ ייחודי המציג מגוון של רגעים וקשת של רגשות העולם תוך צפייה – ונחתמים בלבם של הקרובים והחברים.

האדם האהוב שהלך לעולמו, למעשה נשאר כאן, איתנו. הזיכרון שלו נותר חקוק בכל אשר עשה ובכל אשר פעל בקרב משפחתו, בסביבתו הקרובה, במקום העבודה ועוד. אנו יוצרים "צילום" של אותם זיכרונות על-מנת להנציח אותם באופן חזותי וקולי לכדי קליפ שיכול להיות משודר באירוע הזיכרון השנתי, או בכל אירוע אחר לזכר הנפטר – מה שיעניק משמעות נוספת ואחרת עבור יום זה.

שלחו לנו תמונות וקטעי וידיאו ואנו נשתמש בהם ליצירת קליפ להנצחת זכרו, שיספר את סיפור חייו הייחודי וישקף את אישיותו ותכונותיו הייחודיות, אשר השפיעו בוודאי על רבים אחרים והעניקה להם השראה. יש יאמרו שקליפ כזו כמו מפיח חיים חדשים ומגביר את תחושת ה"נוכחות" של האדם הנפטר בלבבות הקרובים והאוהבים.

מלבד תמונות וקטעי וידיאו (אם יש כאלו) של הנפטר, ניתן יהיה לשלב גם ראיונות עם קרובים משפחה, חברים וקולגות. בני המשפחה יוכלו למקד מבחינת מוסיקה ו/או "אווירה" מועדפת עבור הקליפ – וכל מה שיאפשר לספר את סיפור החיים האישי של הנפטר לדורות הבאים, שיקבלו בכך הזדמנות ייחודית להכיר את שורשיהם