קליפ הריון בלתי נשכח

טרנד צילומי ההריון נכנס בסערה לחיינו ובצדק. תשעה חודשי ההריון האלו בהם מתרחש הקסם בתוכך ונוצרים חיים, הם סיבה מספיק טובה לתעד כל רגע מהתקופה הזו ולערוך אותם לכדי קליפ הריון מרגש וקסום, אשר יזכיר לכם את התקופה הזו לנצח וביום מן הימים תוכלו להקרין אותו בפני כוכב הקליפ האמיתי ולהתרגש יחד איתו בצפייה שוב ושוב באותם רגעים קסומים. תקופת ההריון נמשכת תשעה חודשים, זה אולי נשמע משך זמן לא קצר אבל יעידו אימהות אחרות שהתקופה הזו חולפת מהר, אולי מהר מדי אז קדימה-תתחילו לתעד?

חיים שלמים ב-5 דקות

קליפ הריון מוצלח מכיל בתוכו תיעוד של התקופה הכי יפה בחייך החל מהרגע בו התבשרת על הפלא הזה-ועד רגע הלידה. גוף האישה משתנה כמעט בכל יום ועל ידי חיבור של כל אותן תמונות וכל אותם רגעים חדשים בשילוב מוסיקה מרגשת, שיר שאתם אוהבים במיוחד, או כזה המשדר את התחושות שלכם לקראת ההריון יולידו קליפ הריון שלא תוכלו להפסיק לצפות בו.

אז האחריות שלכם היא לתעד את הימים והשעות בסמארטפון שלכם מרגע הבדיקה החיובית המרגשת ועד הלידה וכל שנותר לכם הוא להעביר אלינו לרגעים למזכרת את חומרי הגלם, הצוות המקצועי שלנו ישב ויחד אתכם יבנה את התסריט או הסגנון שחשבתם עליו עבור קליפ ההריון שלכם. את כל החומרים אנו נרכז בחדר העריכה המקצועי שלנו, ובאמצעות הציוד המקצועי והתוכנות המתקדמות נייצר עבורכם את קליפ ההריון שתמיד חלמתם עליו.