לא מחכים יותר לדוור - הזמנה ופתיחים דיגיטליים לקליפים שלכם

עד לפני לא מעט שנים כל אירוע משפחתי גרר גם הוצאות דלק ולא מעט ימים של טיולים בארץ כדי למסור את ההזמנה לאירוע. מעבר לכאב הראש שבמסירת ההזמנה, יש את העניין המעט מיושן של עיצוב הזמנות לאירוע. אני זוכרת שאי שם בבת המצווה שלי הלכנו כל המשפחה לבית דפוס, שם בחרנו לי הזמנה מתוך מבחר די מצומצם שכל השכבה שלי בחרה כנראה גם. אחרי המתנה ארוכה היינו צריכים להתגייס כולנו, להכניס כל הזמנה למעטפה, לשלוח או לנסוע ולמסור לחברים ומשפחה. אבל זה היה אי שם בשנות השמונים. היום-הזמנה דיגיטלית בקליק אחד לכל החברים והמשפחה. 
הזמנה דיגיטלית לאירוע-איך זה עובד?
עם הזמנה דיגיטלית לאירוע אתם יכולים לבחור להיות מה שבא לכם ומי שבא לכם. היא יכולה להכיל תמונות, כיתוב, שירים אפילו קליפ קצר של בעלי השמחה מזמינים את הקרובים אליהם לאירוע בדרך הכי מגניבה שיש. לא עוד נייר שנזרק לפח, לא עוד הזמנות כמו של כולם-הזמנה דיגיטלית מקצועית תשאיר את המוזמנים שלכם מופתעים(וזה עוד לפני שהתחילה החגיגה). היתרון הנוסף הבולט של הזמנה דיגיטלית זו האפשרות לשלוח אותה לכל אחד בכל שעה ובכל מקום. לא צריך לדאוג לכמויות, לכתובות, לדואר ישראל ושאר תקלות. רגעים למזכרת תערוך עבורכם הזמנה דיגיטלית שאותה תוכלו לשתף בקליק אחד בפייסבוק, בהודעות רגילות ובוואטספא עם האורחים שלכם, או סתם להשוויץ לדודה מאמריקה במייל
הזמנה דיגיטלית לכל אירוע
עריכה של הזמנה דיגיטלית לאירוע לא חייבת להיות דווקא לחתונה או בת-מצווה, גם אירועים כמו מסיבות סיום, חגיגות יום הולדת או כנס מחזור יכולים ליהנות מהזמנה דיגיטלית מדליקה במיוחד. בקליפ הזמנה דיגיטלית תוכלו להציג בכתובית וגרפיקה מגניבה וייחודית את פרטי האירוע, המקום שעת ההגעה ועוד פרטים חשובים אחרים. הזמנה דיגיטלית לא תצהיב באלבום התמונות של האירוע, הוא נשאר אתכם לנצח, תוכלו להעלות אותו ליוטיוב וכמובן אנחנו ברגעים למזכרת נוכל גם לערוך אותו כחלק מתוך הסרט המלא או הקליפ של האירוע שלכם.