עריכת קליפים מקצועית אשר מתבצעת על ידי עורכת וידאו מנוסה, יכולה בהחלט להיות הגורם שיבדיל את הסרט שלכם מכל דבר אחר שראיתם עד עכשיו. ביד מיומנת ועין מנוסה היא תוכל ליצור בעבורכם את הסרט המושלם, זה שמתאים בצורה מדויקת לרצונכם ובקשותיכם. כל קליפ יתחיל מאיסוף חומרי הגלם מכם, תמונות סרטונים, ברכות ובעצם כל דבר אחר שאתם מעוניינים לכלול בקליפ עצמו. הקסם האמיתי יבוא לידי ביטוי בעצם ההפקה, העיצוב ועריכת הקליפ עצמו. כך שאתם תוכלו לקבל את הסרטון המושקע והאיכותי ביותר.

עריכת קליפים

עריכת קליפים – סרטון תיעודי מרגש

כולנו אוהבים לצלם ולהצטלם במכשירי הטלפון הניידים שלנו, וכך נוצר המצב בו כל אחד מאתנו צובר מאות ואפילו אלפי תמונות מצחיקות ומרגשות גם יחד. כעת יש לכם את ההזדמנות לנצל את אותן התמונות והסרטונים הנפלאים ולהפוך אותם לקליפ יצירתי ומרגש אשר יכול להוות מתנה או אטרקציה נהדרת לכל סוג של אירוע.

קליפים לאירועים נועדו ליצור זיכרון מתוק בו נוכל להתגאות בהם גם בשנים שעתידות להגיע. בין אם אתם מעוניינים להכין קליפ לבת המצווה של בתכם או קליפ ליום ההולדת ה- 50 של קרוב משפחה יקר, הרי שהקסם האמיתי יתרחש בעת עריכת קליפים. זו תהיה הדרך הנכונה ביותר ליצור סדר מיוחד בין התמונות, חידוד ועיצוב שלהן והוספת המוזיקה המתאימה ביותר לרקע.

קליפים בסגנונות שונים

אין שני אנשים שהם אותו הדבר, ועל כן אין סיבה שיהיו שני קליפים זהים. כל אחד הוא סיפור שלם בפני עצמו ובעל אופי ייחודי ובלתי נשכח. על כן, אנו בחברת ממוקליפ – רגעים למזכרת נשמח להפיק ולערוך בעבורכם את הקליפ שיתאים לאופי שלכם בצורה המדויקת ביותר. תוכלו לבחור ממגוון של סגנונות – קליפ גוגל, קליפ אינסטגרם, קליפ שיר ועוד.. אין ספק כי נוכל להתאים בעבורכם את הקליפ המושלם שיענה על רצונותיכם והצרכים שלכם ברמה המושלמת. נעמוד לצדכם בכל רגע החל מאיסוף חומרי הגלם לקליפ, דרך פגישת ההיכרות בה נתאם ציפיות ונלמד להכיר אתכם ברמה אישית יותר ועד לרגע בו הקליפ יהיה מוכן ומזומן להקרנתו.