קליפ זיכרון

בעולם אוטופי, האנשים היקרים לנו היו נשארים סביבנו עד 120 אבל לצערנו, הדרך היחידה שלנו לגרום לזה לקרות לפעמים היא על ידי הנצחה מכבדת של אותם יקרים לליבנו ברגעים השונים והתחנות בחיינו המשותפים. עם רגעים למזכרת כבר ערכתי לאורך השנים למגוון לקוחות רבים סוגים שונים של קליפ זיכרון תוך התחשבות ורגישות רבה לסיטואציה.

עבור המשפחה והחברים, הטיפול בכל נושא ההנצחה וקליפ הזיכרון עלול להציף זיכרונות כואבים ולפעמים התהליך דווקא עוזר מסייע לדבר ולהקל על הכאב והאובדן. ברגעים האלו אני עומדת כאן לשירותכם בין אם תרצו להיות חלק שלם מתהליך יצירת קליפ הזיכרון או אם תחליטו פשוט להפקיד בידי את מלוא הטיפול בו.

על מנת לערוך קליפ זיכרון איכותי ומרגש אשר יחשוף את הצופים בו לכל הרבדים של הדמות אותה נרצה להנציח, יש צורך באיסוף של חומרים רבים ככל הניתן על מנת לפרט בקליפ הזיכרון את כל תחנות חייו של המנוח/ה המונצח בקליפ הזיכרון.

לעיתים החומרים שאותם אני מקבלת מבני המשפחה והחברים מגיעים אלי בדרכים שונות, הקלטות, תמונות ציורים ועוד. המשימה שלי היא לדאוג להכניס אל קליפ הזיכרון את כל החומרים תוך שמירה על אחידות ואיכות גבוהה ומקצועית. בחדר העריכה של רגעים למזכרת תוכלו למצוא את הציוד החדש ביותר בעולם העריכה הדיגיטלית כיום, דבר המאפשר לי לטפל בחומרי הגלם בצורה מקצועית ואיכותית. לקליפ הזיכרון ניתן להוסיף גם שיר רקע מרגש לבחירתכם, זה יכול להיות שיר שליווה אתכם ואת המנוח, אותו השיר שהיה "השיר שלכם". לקליפ ניתן להוסיף גם כתוביות, תמונות שונות וקטעי דיבור והוא יכול קליפ זיכרון קצר או ארוך, מרגש או רשמי-אתם תחליטו ואני פשוט אבצע.

קליפ הזיכרון יכול לשמש אתכם גם לטקס אשכבה או זיכרון, או אפילו למפגשים חברתיים סביב מותם של יקיריכם ובאמצעותו ניתן להחיות מחדש את אותם רגעים וזיכרונות עם יקיריכם. חושבים לערוך סרט זיכרון? לא יודעים מאיפה להתחיל? בדיוק בשביל זה אני כאן.

בזיכרון למזכרת תוכלו לקבוע איתי פגישה או שיחת ייעוץ ללא כל התחייבות ולאחריה אוכל לסייע לכם להגיע אל קליפ הזיכרון המרגש והמקצועי ביותר שתוכלו לקוות לו.

קליפים לדוגמה

סרט זיכרון לנזימה
סרט זיכרון לנזימה
יורם - מצגת זיכרון
רפי - סרט זיכרון
רפי - סרט זיכרון