וויז קליפ

הכירו את הווייז קליפ, אחד מסגנונות הקליפים לאירועים אשר כבשו בסערה את זירת הסרטונים והקליפים באירועי השמחות בארץ. ווייז קליפ  הוא סגנון אשר מאגד תמונות, כיתוב ומוסיקת רקע כמו כל אחד מסגנונות הקליפים שלנו כאן ברגעים למזכרת. מה שהופך את הקליפ ווייז לייחודי היא העובדה שהסרטון כולו מלווה בקריינות ווייז וגם צמוד לעיצוב המקורי של האפליקציה, ומדמה הקלדה של הנתונים, פרטי העלילה, הסיפור והאירועים על צג האפליקציה לאורך כל הסרטון ובהתאם למלל בקריינות עצמה.

העריכה של הקליפ מתבצעת במקצועיות ובאמצעות ציוד עריכה חדיש, המאפשר לנו להעניק לכם הלקוחות שלנו, מוצר סופי איכותי ומרגש בדיוק כמו שדמיינתם אותו. הדיוק במעברים, תשומת הלב למוסיקת הרקע אשר אמורה להיות מותאמת לכל פריים בקליפ יהפכו את הווייז קליפ שלכם לסרטון שהאורחים שלכם כנראה עדיין לא ראו.

קליפ בסגנון ווייז מתאים לכל סוגי האירועים כמובן, הוא יכול לשמש כקליפ לחתונה, קליפ לבת מצווה, קליפ לבר-מצווה ולמעשה כל אירוע בו ניתן לסמן הצמתים בחיי חתן או כלת השמחה-או שניהם?

קליפ בסגנון ווייז מכיל בתוכו את כל הרגעים החשובים בחיי בעלי השמחה, החל מיום הלידה ועד ערב החגיגה הגדולה וכל אירוע בדרך, כל צומת בחייהם כל שינוי ופניה משלובים בסרטון עם הסאונד המוכר של הכוונת הנסיעה באמצעות הקריינות אפליקציית ווייז. גם את הקליפ בסגנון ווייז אנחנו ברגעים למזכרת, עורכים בשיתוף מלא עם בני המשפחה או החברים של בעלי השמחה. לעבודה משותפת על הפקת הקליפ ישנה חשיבות גדולה במטרה לאסוף כמה שיותר מידע, תמונות, מוסיקה מתאימה ובעיקר הרבה דגש על הפרטים הקטנים, הקלילים המצחיקים וכן, גם הפרטים המרגשים שיהפכו את הקליפ ווייז שלכם לבלתי נשכב ואפילו לכוכב האירוע.

קליפ בר מצווה לאיתי
קליפ בר מצווה לאיתי
קליפ בת מצווה לשקד
קליפ בת מצווה לשקד
קליפ בר מצווה לגיא
קליפ בר מצווה לגיא