בייבי קליפ-רגעים למזכרת

הילדים שלנו בעינינו הם הכי מיוחדים הכי יפים והכי מוצלחים, והזמן איתם טס מהר 🙂 . כמה שהוא טס מהר. כאמא וגם צלמת ועורכת אני יכולה להעיד על עצמי שאנ מעט אובססיבית בכל הנוגע לתיעוד של הילדים שלנו, ואין שלב בחיים שלא תיעדתי. ההריון, הבדיקות, האולטראסאונד, הלידה הצעד הראשון, הטעימות הראשונות. הכל הכל מתועד כי הזיכרון שלנו קצר הרבה יותר ממה שאנחנו חושבים, והופ! הם כבר בבית הספר

בייבי קליפ של רגעים למזכרת הוא קליפ מזכרת מהמם ומרגש, ובתוכו כל הרגעים של הבייבי שלכם מהרגע הראשון ועד היום. את הבייבי-קליפ תוכלו לראות בכל מקום ובכל זמן ולהיזכר בדברים שכבר הספקתם לשכוח וכמובן שניתן להקרין אותו ביום ההולדת של המתוקים שלכם.

להפוך רגעים שלכם לקליפ אחד מרגש

הקליפ שאורכו כמה דקות בודדות ונראה כמו עבודה מהירה, הוא למעשה מלאכת מחשבת המצריכה יד ועין מקצועיות, ציוד איכותי וכמובן שיתוף פעולה בניכם לביני. לציוד האיכותי בחדר העריכה שלי יש חלק לא קטן באיכות הסרטונים והקליפים שאני מציירת כאן, עבור הלקוחות שלי ברגעים למזכרת. ציוד מיושן ועריכה חובבנית יכולים להיות ההבדל בין קליפ מוצלח, מרגש ומרתק שיחזיק את הצופים מרותקים מבלי להציץ בנייד מדי פעם לבין עוד סרטון. לבייבי קליפ שלכם תוכלו לבחור מוסיקה מתאימה, שירים שהילדים ממש אהבו בכל תקופה ותקופה, תוכלו להוסיף כתוביות, ברכה אישית ואפילו קריינות שלכם ההורים ליום בו המתוקים יגדלו ויצפו בו בעצמם.

כל ילד מורכב מרגעים של אושר

אתם בטח שואלים את עצמכם, כמה כבר אפשר לצפות בתמונות וסרטונים  של הילדים שלנו על המסך, ולמה זה כל כך משנה אם זה בנייד שלנו או על מקרן גדול או מסך מחשב?

את הבייבי קליפ תוכלו לחלק ממש לפי רגעים: החיוכים שלי, הריקודים שלי: הטעמים שלי ואפילו הנפילות שלי(תודו שיש כמה כאלו מצחיקות שחייבות תיעוד). הבייבי קליפ הוא לא עוד סרטון אלא מעין אלבום כמו של פעם-אבל רק הרבה הרבה יותר טוב, והכי חשוב? הוא לעולם לא מתבלה או הולך לאיבוד.  תוכלו לשלוח אותו לדודים בחו"ל, לאחות שגרה במטולה ועוד. בתוך הקליפ נוכל לשלב גם רקעים מגניבים לבחירתכם, אנימציה של דמויות מתוך קטלוג גדול הקולע לטעמם של כל אחד מההורים שפגשתי בדרך.

אני מזמינה אתכם עוד היום לדבר איתי ולקבוע פגישה ויחד נוכל לייצר לבייבי שלכם את הקליפ הכי מתוק שיש.