בלוג קליפ

בלוג קליפ

כיום ברוב חגיגות בת המצווה או בר המצווה נהוג להקרין לאורחים מצגת, שכוללת תמונות מייצגות מתחנות חייהם בד"כ בצורה כרונולוגית, לפי שנות חייהם של הילדים.
עד כאן אין שום חידוש. התופעה כנראה מוכרת לרובכם. קהל האורחים יושב באולם האירוע כמה דקות בחושך. על המסכים רצות תמונות במצגת פאוור פוינט עם מוזיקה מתנגנת, שנעשתה בתנאים ביתיים או נערכה אפילו בסטודיו, אבל לא פעם זה נראה כמו More of the same. המצגת או הסרטון כשלעצמם מרגשים, אולם הם דומים לאחרים שכבר צפיתם בהם בעבר, וכאן בדיוק אנחנו באים לחדש.
אנחנו רוצים להציג בפניכם שירות של הפקת סרטון לאירוע השמחה המתקרב של ילדכם בסגנון חדש שנקרא: בלוג קליפ.

"בלוג" (ובעברית רישומון או יומן רשת) הוא מונח, שלקוח מתחום הרשתות החברתיות, שמקיפות כל אחד מאתנו כיום, מי יותר ומי פחות. זהו מעין טור אינטרנטי כתוב, בו בעליו בעצם מעלה לרשת יומן מתועד, לרוב טקסטואלי, על מה שקורה בחייו, חוויות שהוא רוצה לשתף.
הוא כותב מאמרים וחדשות מתחום שקרוב לליבו, משתף ביקורות, דעות ותכנים מעולם עיסוקו כמו: מתכונים, טיפים לחיים טובים, אופנה וכו', ויש לו קהל של קוראים שעוקבים אחריו. שלא כמו טור מודפס בעיתון, על בלוג ברשת ניתן להגיב ולנהל שיח וירטואלי עם הכותב ועם יתר העוקבים, ואף ניתן לשתף את הבלוג בלחיצת כפתור ולהפוך אותו למאד ויראלי. (כמות גדולה של אנשים נחשפים אליו בזמן קצר יחסית באינטרנט).

עכשיו נחבר את זה לשירות אותו אנחנו בסטודיו רגעים למזכרת מציעים – שירות הנקרא: Blog Clip. 
זהו בעצם סרט דוקומנטרי קצר על חייו של בעל או בעלת השמחה, שמה שמיוחד בו, שהוא לוקח בו ממש חלק פעיל כאילו הוא בעצמו המפיק שמתעד את חייו.
הסרטון כולו מוצג כאילו זהו בלוג מצולם של בן או בת המצווה. הילדים לוקחים חלק פעיל וחוויתי בסרטון שהוזמן לקראת האירוע. עובדה, שהופכת את כל עניין הפקת השמחה לאפילו יותר מיוחדת, כי הם כביכול מביימים בעצמם את המצגת לאירוע, וניתנת להם הזדמנות לביטוי עצמי.
בלוג קליפ גם מיועד להורים, שרוצים להעניק לילדם קליפ ייחודי, שיעביר את האישיות המקסימה של הבן או הבת, יחזק את בטחונו העצמי וירגש את האורחים.
אנחנו בסטודיו רגעים למזכרת, עורכים את הסרטון עם חומרים איכותיים שאנחנו מקבלים מכם( תמונות וקטעי וידאו), שמייצגים את הבן או הבת שחוגגים, את יקיריו (אבא, אמא, אחים, סבא, סבתא), חברים וכל מה שתרצו שיופיע בבלוג קליפ המצולם.
העריכה נעשית בצורה מוקפדת ומקצועית, תוך ירידה לפרטים הקטנים לפי טעם הלקוחות, לאחר שאנחנו ממיינים את החומרים שייכנסו לסרטון. אנו מצרפים לקליפ פסקול שירים נבחרים ואפקטים מיוחדים, הכל מתוך מטרה להשאיר חותם ולרגש את הצופים.
בסגנון המיוחד הזה שנקרא: Blog Clip, לצד הצגת תחנות בחיים בד"כ בסדר כרונולוגי, ניתן לתת גם דגש וביטוי למאפיינים ייחודיים של בעל או בעלת השמחה, כגון: תחביבים, חוגים או פעילויות, שידגימו את אופיו וכישרונותיו המיוחדים (למשל: שירה, ריקוד, נגינה, רכיבה על סוסים, טיסנאות, רכיבה אתגרית על אופניים, בישול, ציור ועוד). במילים אחרות, הוידאו גם יכול להיערך ע"פ נושאים, באמצעות יצירת הפוגות והדמיית לחצנים עם שמות של תחומי תחומי עניין כמו: ילדותו של הילד, תחביביה של בת המצווה, האופנה שלה והאוכל שהוא אוהב. הקליפ בלוג נראה אישי, אותנטי, יצירתי ומיוחד. בסופו בת המצווש או חתן בר המצווה נפרדים בברכה מהצופים והאורחים באירוע. בלוג קליפ הוא סגנון של סרטון או מצגת, שמאפשר לתת לילד או לילדה הזדמנות לביטוי עצמי ייחודי ולא רק להיות "עוד אחד מ…" עובדה שלנו אין לנו ספק, שתרגש את מי שיצפה. וכמובן חשוב לציין, שבלוג קליפ מתאים מאד לילדים בעידן הנוכחי, מאחר שהם בוודאי מאד ישמחו לשתף אותו עם החברים בוואצאפ, בפייסבוק ולקטוף מחמאות בדיוק כמו שילדים אוהבים!

הצטרפו אליי, וגלו איך הקסם הזה יכול לקרות גם עבורכם​

או מלאו את השאלון ואשלח הצעת מחיר במייל