קליפ אינסטוש

היום אף אחד כבר לא מעביר תמונה כמו שהיא צולמה, כולם מרטשים מטשטשים ומפלטרים את התמונות עד כדי ששכחנו כבר איך נראתה התמונה המקורית😊. גם המצגות והקליפים ברגעים למזכרת התעדכנו עם הפילטרים של פייסבוק ואינסטגרם ואני גאה להציג את שירות קליפ האינסטגרם של רגעים למזכרת. לא מעט תלמידים בבתי ספר וחיילים/ות ביחידות צבאיות פונים אלי כדי להפוך את האינסטגרם שלהם לסרט ייחודי לכיתה או ליחידה, מצחיק או מרגש, למזכרת או סתם בשביל הכיף.

קליפ אינסטגרם-המתנה המושלמת

כולם, טוב אולי אני לא, מנהלים היום מערכת יחסים שלמה עם האינסטגרם והעוקבים שלנו. מעלים תמונות מטיולים, בילויים ומסיבות ואפילו עורכים סקר בבוקר: מה הכי כדאי לי ללבוש. בדיוק בגלל שהאינסטגרם נמצא בכל שניה בחיים שלנו זה רק מתבקש שנוציא ממנו את הרגעים הכי יפים ומגניבים ונהפוך אותו לקליפ אינסטגרם פשוט מוש!  קליפ אינסטגרם הוא ההפתעה שכולם היו רוצים לקבל. הוא יכול לשמש כמתנה מהחבר'ה לחתונה, הוא יכול להיות הסרטון המביך למסיבת הרווקות או מתנה לחתונת הכסף של ההורים שרוצים להרגיש טיפונת צעירים😊

ומה אם אין לי אינסטגרם? מרגישים קצת בדיליי? חושבים לנסות משהו חדש חוץ ממצגות של power point? בדיוק בשביל זה אני נמצאת כאן. אני אגלה לכם סוד: בשביל לייצר קליפ אינסטגרם לא באמת חייבים שיהיה לכם חשבון אינסטגרם. בחדר העריכה שלי אני יכולה לקחת כל תמונה וכל סרטון ולהפוך אותם ברגע לקליפ עם פילטרים, אימוג'יז, האשטאגים וכל מה שצריך כדי שהצופים שלכם יריגשו שהדבקתם את הפער.

קליפ אינסטגרם בקצב

תמונות טובות סרטונים מצחיקים זה חשוב אבל מהו קליפ אינסטגרם איכותי בלי השיר שהכי מתאים לו או זה שאתם הכי אוהבים? לקליפ תוכלו לבחור איזה פסקול שרק תרצו, ניתן להוסיף לו כתוביות או קטעי קרינות ודיבור מה שהופך את סגנון הקליפ הזה מתאים למגוון רחב של אירועים, טקסים וקהלים. על מנת שהשילוב בין תמונות, סרטונים, קריינות ומוסיקה ישמע ויראה אחיד ואיכותי, אני ברגעים למזכרת משתמשת בציוד האיכותי ביותר הקיים היום בעולם העריכה הדיגיטלית. אז אם אתם מאוד רוצים קליפ מגניב, מעניין, מצחיק או מרגש(או הכל יחד) דברו איתי, ניתן לקבוע פגישת יעוץ ללא התחייבות בה נוכל להכיר ולהתאים עבורכם את הסרטון הכי מתאים.

הצטרפו אליי, וגלו איך הקסם הזה יכול לקרות גם עבורכם​

או מלאו את השאלון ואשלח הצעת מחיר במייל