קליפ חתונה – תיק עבודות

קליפ חתונה

אחת התקופות המרגשות והמיוחדות ביותר בימי הזוגיות היא ימי ההכנה לחתונה, הימים שאחריה וכמובן – האירוע עצמו. בעצם החלטת קיום האירוע, הרי שזוג האוהבים החליט לצעוד לקראת עתיד משותף ובניית בית ומשפחה יחד. קליפ לחתונה הא הזדמנות נפלאה להנציח את התקופה הזו ולהוות תזכורת נצחית לימים המרגשים הללו ולרגעים בהם גם ילדיכם ונכדיכם יוכלו לצפות.

באם יש ברשותכם הצעת נישואין מתועדת, הרי שיש לכם בסיס מעולה, שישתלב נהדר בקליפ החתונה המרגש שלכם. טוב יהיה אם הקליפ ייערך על-ידי מומחה, שיעניק לו את התוספות הנדרשות והמשלימות של קטעי מוסיקה, אלמנטים גרפיים, תמונות ואולי אף אנימציה.

אפשרויות להכנת קליפ מרגש לחתונה

 • קליפ חתונה סטילס – סרטון שהוא מצגת תמונות בליווי מוזיקה. נערך ע"י עורך וידאו מקצועי בסדר לבחירתכם (למשל, כרונולוגי) ובשילוב מוסיקה מתאימה ולבחירתכם.
 • קליפ וידאו חתונה – סרטון וידאו לחתונה המורכב מקטעי וידאו עדכניים על הזוג, בשילוב ברכות מצולמות של בני משפחה וחברים ובשילוב מוסיקה מתאימה ולבחירתכם.
 • קליפ חתונה משולב – הבחירה הפופולארית ביותר. סרטון המשלב תמונות סטילס וקטעי וידאו נבחרים, ערוכים לכדי סרטון קליל ומרענן שישאיר את הזוג המום ומרוגש מההשקעה והמחשבה עליהם באחד הימים החשובים של חייהם.
 • פוטומושן – שיטת צילום מיוחדת שבעזרתה ניתן לקבל סרטון בעל אפקט מקוטע אך בעל תנועה. פוטומושן משלב כמות גדולה של תמונות סטילס לכדי סרט נע. השימוש בו רחב מאד וניתן להפיק ממנו סרטון חתונה מאד משעשע בעזרת עריכה מתוחכמת ומקצועית.

התארגנות מוקדם ושלבים להכנת קליפ לחתונה

 1. איסוף החומר – תמונות, קטעי וידאו, טקסטים ייחודיים.
 2. מיון וחלוקה – בחירת החומרים הטובים ביותר למצגת.
 3. סדר כרונולוגי – סידור החומרים בסדר עולה.
 4. רגעים חשובים וציוני דרך – לשלב אותם כראוי במצגת, מה שיהפוך את הצפייה בה לחוויה עוצמתית.
 5. מוסיקה – קביעת הפסקול שילווה את המצגת, בין אם מדובר על שיר בודד או על לקט שירים נבחרים.
 6. טקסט – כדאי ואף מומלץ לשלב בכל תמונה כיתוב קצר ומשעשע לתיאור הלך הרוח בתמונה.
 7. איחולים וברכות – מהמשפחה והחברים. לא חובה, אבל מהווה תוספת מקסימה.
 8. אלמנטים גרפיים – ראוי לעשות שימוש חכם ברקעים מתאימות ואנימציות מלהיבות.

תכנון טוב לטובת מזכרת נהדרת

קליפ לחתונה זה לא דבר שעומלים עליו כל שבוע וגם לא כל שנה. באם תשכילו לבצע את הבחירות הנכונות ולעבוד עם אנשי מקצוע מנוסים ויצירתיים, מובטחת לכם מתנת חתונה נפלאה ובלתי נשכחת.

לשיחת ייעוץ חינם השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם