קליפ הריון

קליפ הריון

קליפ הריון - לידה

ימי ההיריון אלו ימים של הכנה לקראת הבאת חיים חדשים לעולם. מדובר בתשעה חודשים בהם גופה של האם מעניק ככל שניתן על-מנת להזין את העובר בכל שצריך על מנת שיגדל, יתפתח ויגיע לרגע בו יראה לראשונה אור יום.

ההורים יכולים לבחור להנציח ימים מרגשים אלו באמצעות קליפ הריון – סרטון קצר, צבעוני ומוסיקלי, המציג את חודשי ההיריון, עד הלידה. חומרי הגלם שישמשו ליצירת הסרטון הם תמונות מבוק היריון, או תמונות עצמאיות שצילמו ההורים.

הנצחת התפתחותו של הילד עוד מהרחם

יש שיטענו כי חייו של הילד אינם מתחילים ברגע יציאתו מהרחם אלא ברגע היפגשותם של הזרע והביצית – שהרי שם, עמוק ברחם החמימה והלחה – חייו של הילד מתחילים להתפתח. עבור הילדה או הילד הבוגרים, יהיה זה מחזה מרגש – הצפייה בתיעוד הימים בהם בילו במעמקי גופה של אמם, מתכוננים ליציאתם הכואבת והמרגשת, לקראת חיים על פני הארץ!

תהליך הכנת קליפ הריון - לידה

קבלת חומרים: חומרי גלם לסרטון יכולים להגיע בצורת תמונות ו/או קטעי וידאו שצולמו באופן מקצועי (למשל, בוק היריון) או עצמאי, על-ידי ההורים. רעיון נחמד יהיה שילוב של צילומי או קיטעי וידאו של אולטראסאונד בחודשים השונים. באם ישנם – צילומים ממהלך הלידה יכולים להוות אלמנט משמעותי לסרטון ולסיימו באופן מרגש ומיוחד.

קביעת פסקול מוסיקלי: ניתן לשלב פסקול לבחירת ההורים, המותאם לאופיים ולהלך הרוח שלהם בימי ההיריון. במידה שאין לכם בחירה מוסיקלית מועדפת, נשמח לסייע לכם בבחירת קטעי המוסיקה שישולבו בקליפ.

עריכה: עריכה, עיבוד, סידור ויצירה של הקליפ – מזכרת נהדרת ומרגשת, עבור הילדה / ילד ובני משפחתו/ה.

קליפ היריון ולידה ערוך בצורה מקצועית שיזכיר להורים את הרגעים המרגשים והמכוננים של לפני הלידה.