קליפ לגנים ובתי ספר

תפריט עליון | קליפים לאירועים מיוחדים | גני ילדים

קליפ לגן הילדים

התקופה בה מבלה הילד בגן הילדים ושנותיו הראשונות בבית הספר, היא אחת התקופות המשמעותיות של חייו, בה הוא נחשף לראשונה למספר גדול של ילדים בגילו, לומד כיצד להסתדר, להתיידד, לאהוב ולשחק עמם וגם להתמודד לראשונה עם קונפליקטים, תוך מציאת דרכים להתמודד ולפתור אותם. מדוע לא להשקיע את המאמץ הנוסף ולהנציח את הרגעים היפים, הבונים והחשובים בחיי הילד לכדי קליפ צבעוני, משמח, מוסיקלי ומרגש?

קליפ לגני ילדים מאפשר לגננים ולגננות לרכז את מיטב רגעי השנה בעבודתם ולהעניק להורי הילדים מתנה אולטימטיבית. ההורים אינם נחשפים לרגעים החשובים בגן – רגעים בהם נפשם של הילדים מתהווה ומקבלת צורה, תוך יצירת אינטראקציה עם אחרים, עם חפצים, עם סמכות (הגננת או הגנן) וכמובן, גם עם עצמם. קליפ כזה יחשוף בפני ההורים בצורה אמיתית ומשעשעת את שלא הזדמן להם לראות בעת שהיו עסוקים במקום עבודתם: פעילויות הגן, בחצר ובארגז החול ועל המגלשה, ריקודים, שנת צהריים, קבלת שבת, טכסי חגים ועוד.

תהליך הכנת הקליפ

קבלת חומרים: לקראת סוף השנה (לפני חג הפסח) אנו מקבלים מכם את חומרי הגלם המצולמים של הגן – תמונות וסרטונים באיכות הטובה ביותר שניתן, לטובת אפקטיביות רבה יותר של המתנה.

בחירת נושא: נפגשים (או משוחחים טלפונית) כדי לבחור את הנושאים העיקריים לקליפ גן הילדים, לדוגמא: החיים במגרש המשחקים, טיולים בטבע (אם יש), מפגש עם המפעילה המוזיקלית, פעילות עם המפעילה לשיעור ספורט לילדים, תיעוד ארוחת צהריים, מסיבות מים. השמיים הם הגבול.

קביעת פסקול מוסיקלי: כדאי לבחור בקטעי מוסיקה המייצגים את הלך הרוח בגן והמאפיינים את הרגעים השונים בתהליך ההתפתחות והלימוד של הילדים בגן. תוכלו לבחור מראש את קטעי המוסיקה שישולבו בקליפ; עם זאת, נשמח לסייע לכם בכך, במידה שאין ברשותכם מוסיקה מועדפת.

עריכה: עריכה, עיבוד, סידור ויצירה של הקליפ – מתנה ומזכרת – שיוקרן במסיבת הסיום של הגן ובכל אחד מבתי הילדים. כל ילד יקבל עותק DVD של הקליפ כמתנה בלתי נשכחת וזיכרון יפה לשנים הבאות.