איך מתחילים

אוספים חומרים - מהניסיון הרב שרכשנו ביצירת סרטוני מזכרת אנו ממליצים לבחור כ- 80-120 תמונות. כל תמונה נוספת עלולה לעייף את הקהל ואנו עלולים לאבד את אפקט ההפתעה והטעם של עוד. אל תחששו לסנן תמונות, כי מעט זה לפעמים יותר. הקפידו למצוא תמונות איכותיות, כאלה שאינן מטושטשות ולא חשוכות או בהירות מידי.
 נסו לבחור תמונות שמשקפות רגעים וזיכרונות. רצוי לאסוף מספר תמונות מכל תקופה שאתם מעוניינים להנציח. מומלץ לבחור תמונות שיהיו רלוונטיות לאירוע עצמו.   כיום בעידן דיגיטלי רוב התמונות הן דיגיטליות ולרובנו שמורות התמונות במחשב או בדיסק גיבוי. אנו ממליצים לברור מהתמונות המודפסות וגם מתוך התמונות הדיגיטאליות שברשותכם.  לאחר בחירת התמונות שברצונכם להעביר אלינו לסרטון, כדאי לסדר אותן באופן כרונולוגי או בסדר שתרצו שיוצג בקליפ ולמספר אותן  (1, 2, 3...)
 קטעי וידאו - לסרט באורך של 15 דקות מומלץ לבצע  חלוקה של כ- 10 דק' תמונות וכ- 5 דק' וידאו.  קטע הוידיאו עצמו הערוך בנוי ממקטעים שאתם מסננים בבחירה (על דף כמובן) לפני הפגישה: קלטות אנלוגיות -  כדי שהקלטת תתחיל לרוץ מאפס יש להריץ תחילה את הקלטת לאחור, לאפס את הזמנים "טיים-קוד" (Time Code) ולרשום נקודות ציון (בדקות) בצורה מסודרת על דף עם תיאור קצר של מה שרואים.

סוף-סוף נפגשים...
הפגישה שלנו מאפשרת לנו להכיר אתכם מעט ולרר את הצרכים שלכם לפרויקט המיוחד שבשבילו פניתם אלינו. לפגישה הראשונה איתנו אנא הביאו את חומרי הגלם שאספתם + טופס הסכם עבודה + שאלון הכרות אותם אני שולחת אליכם לפני הפגישה. במהלך הפגישה אנו נעבור מעט על חומרי הגלם ונבצע תאום ציפיות וקביעת לוח זמנים לעבודה. ננסה יחד לבנות תסריט אפשרי לעריכה ונעבור על מוזיקה מתאימה כדי לוודא שבחירת השירים תואמת את הרגשות והתחושות שהנכם מעוניינים להעביר לצופה. אורך הפגישה היא עד שעה.
לבעלי לוח זמנים צפוף- ישנה אופציה להעביר אלינו את חומרי הגלם באמצעות האינטרנט או הדואר, ונוכל לערוך שאלון הכרות בטלפון כדי לחסוך בזמן.

כשיוצאים מהפגישה :-)
כשתצאו מהסטודיו של "רגעים למזכרת" אנו כבר מכירים אתכם באמת ואנו מוכנים להתחלת היצירה. תהליך העברת החומרים למחשב מאפשר לנו להכיר את החומר לעומקו ובו בזמן לדעת באופן אינטואיטיבי אלו רגעים יקבלו במה. כאן בעצם מתחיל תהליך הוצאת העיקר מהתפל. עבודת העריכה של "רגעים למזכרת" נעשית תוך חיבור אמיתי לחומרי הגלם וממצות אותו לכדי פסיפס מרגש ובלתי נשכח!   בסיום העריכה יישלח אליכם לאישור, מייל בצירוף סרטון גולמי באיכות נמוכה (לא להיבהל, זוהי לא האיכות המקורית אלא טיוטא לצורך שליחה מהירה במייל). אתם תקבלו קישור למייל דרכו תוכלו להוריד ולצפות בסרטון.
המוצר המוגמר יוגש לכם על גבי די. וי. די. (DVD) מודפס. בנוסף יינתנו 2 עותקים ודיסק נוסף של התמונות הסרוקות שהעברתם אלינו בפגישתנו הראשונית.