איך מתחילים

שלב א' - איסוף חומרים

אוספים חומרים – מהניסיון הרב שרכשתי ביצירת סרטוני מזכרת אני ממליצה לבחור כ- 80-120 תמונות. כל תמונה נוספת עלולה לעייף את הקהל ואנו עלולים לאבד את אפקט ההפתעה והטעם של עוד. אל תחששו לסנן תמונות, כי מעט זה לפעמים יותר. הקפידו למצוא תמונות איכותיות, כאלה שאינן מטושטשות ולא חשוכות או בהירות מידי.
נסו לבחור תמונות שמשקפות רגעים וזיכרונות. רצוי לאסוף מספר תמונות מכל תקופה שאתם מעוניינים להנציח. מומלץ לבחור תמונות שיהיו רלוונטיות לאירוע עצמו. כיום בעידן דיגיטלי רוב התמונות הן דיגיטליות ולרובנו שמורות התמונות במחשב או בדיסק גיבוי. אני ממליצה לברור מהתמונות המודפסות וגם מתוך התמונות הדיגיטליות שברשותכם. לאחר בחירת התמונות שברצונכם להעביר אלי  לסרטון, כדאי לסדר אותן באופן כרונולוגי או בסדר שתרצו שיוצג בקליפ ולמספר אותן  (1, 2, 3…)
קטעי וידאו – לסרט באורך של 10 דקות מומלץ לבצע חלוקה של כ- 8 דק' תמונות וכ- 2 דק' וידאו סה"כ . לרוב,  היום מדובר בסרטונים שנמצאים אצלכם במחשב או בנייד ואורכם מספר שניות . או וידאו שנמצאים על דיוידי . וניתן לרשום את הדקות של הקטע מהסרט שתרצו שיכנס לעריכה.

את החומרים ניתן להעביר אלי בקלות באמצעות אתר שנקרא ג'מבו מייל או באמצעות דרופבוקס או באמצעות גוגלדרייב. למאותגרים טכנולוגית ניתן פשוט לתאם פגישה ולהביא את כל החומרים איתכם 🙂

שלב ב' - פגישה עם העורכת

סוף-סוף נפגשים...
הפגישה שלנו מאפשרת לי להכיר אתכם מעט ולרר את הצרכים שלכם לפרויקט המיוחד שבשבילו פניתם אלי . לפגישה הראשונה איתי אנא הביאו את חומרי הגלם שאספתם + טופס הסכם עבודה + שאלון הכרות אותם אני שולחת אליכם לפני הפגישה. במהלך הפגישה אנו נעבור מעט יחד על חומרי הגלם ונבצע תאום ציפיות וקביעת לוח זמנים לעבודה. ננסה יחד לבנות תסריט אפשרי לעריכה ונעבור על מוזיקה מתאימה כדי לוודא שבחירת השירים תואמת את הרגשות והתחושות שהנכם מעוניינים להעביר לצופה. אורך הפגישה היא עד שעה.
לבעלי לוח זמנים צפוף – ישנה אופציה להעביר אלי  את חומרי הגלם באמצעות האינטרנט או הדואר, ונוכל לערוך שאלון הכרות בטלפון כדי לחסוך בזמן.

שלב ג' - מתחילים במלאכה

כשיוצאים מהפגישה 🙂
כשתצאו מהסטודיו של "רגעים למזכרת" אני כבר אכיר אתכם באמת ואני מוכנה להתחלת היצירה. תהליך העברת החומרים למחשב מאפשר לי להכיר את החומר לעומקו ובו בזמן לדעת באופן אינטואיטיבי אלו רגעים יקבלו במה. כאן בעצם מתחיל תהליך הוצאת העיקר מהתפל. עבודת העריכה של "רגעים למזכרת" נעשית תוך חיבור אמיתי לחומרי הגלם וממצות אותו לכדי פסיפס מרגש ובלתי נשכח! בסיום העריכה יישלח אליכם לאישור, מייל בצירוף סרטון גולמי באיכות נמוכה (לא להיבהל, זוהי לא האיכות המקורית אלא טיוטא לצורך שליחה מהירה במייל). אתם תקבלו קישור למייל דרכו תוכלו להוריד ולצפות בסרטון.
המוצר המוגמר יוגש לכם על גבי די. וי. די. (DVD) מודפס. בנוסף יינתנו 2 עותקים ודיסק נוסף של התמונות הסרוקות שהעברתם אלינו בפגישתנו הראשונית.

הצטרפו אליי, וגלו איך הקסם הזה יכול לקרות גם עבורכם​

או מלאו את השאלון ואשלח הצעת מחיר במייל