קליפ לברית או בריתה

קליפ לברית/ה

הברית והבריתה הם הטקס הרשמי הראשון שעובר התינוק. ההתרגשות רבה ואת השמחה סביב החיים החדשים שנוצרו והאור שנוסף לבית – קשה להסתיר. טקס הברית ואירוע הבריתה הסתכמו משך שנים רבות בהתכנסות רבת משתתפים וארוחה דשנה; בימינו, ישנם הורים שאינם מסתפקים רק בזאת ומעוניינים בהוספת נופך ונפח מעט אחרים.

קליפ לברית / קליפ לבריתה יהיו מוקרנים במהלך האירוע. האורחים ייחשפו לתמונות מרגעיו הראשונים של התינוק, ממש בצאתו מרחם אימו. שילוב מוצלח יהיה בין תמונות לקטעי וידאו, המנציחים את רגעי הבכי הראשונים של התינוק – שתוך ימים ספורים יהפכו לצחוק של ממש, תוך שהוא נח בזרועותיהם של הוריו האוהבים.

ערך מוסף לאירוע הברית / בריתה

הקרנת קליפ במהלך הברית יזכיר לאורחים את הסיבה לשמה הגיעו לאירוע (רמז: לא רק על-מנת לשלשל מעטפה עם המחאה לכיסוי הוצאות ההורים המאושרים והעייפים). לעיתים, מרוב המולה, חלק מהאורחים אינם זוכים אפילו להציץ בפניו של הצעיר הקטנטן. קטע וידאו בעריכה מקצועית ומותאמת אישית להורים, יציג בפני הבאים מצגת איכותית בשילוב סטיל ווידאו – של שבעת הימים הראשונים בחיי התינוק.

תהליך הכנת קליפ לברית / קליפ לבריתה

קבלת חומרים: חומרי גלם לסרטון יכולים להגיע בצורת תמונות ו/או קטעי וידאו של האם והתינוקת/תינוק, בעדיפות לחומרים איכותיים, או כאלו שצלמו בידיים מקצועיות.

קביעת פסקול מוסיקלי: ניתן לשלב פסקול לבחירת ההורים, המותאם לאופיים ולהלך הרוח שלהם בימי חייו הראשונים של תינוק. במידה שאין לכם בחירה מוסיקלית מועדפת, נשמח לסייע לכם בבחירת קטעי המוסיקה שישולבו בקליפ.

עריכה: עריכה, עיבוד, סידור ויצירה של הקליפ – מזכרת נהדרת ומרגשת, עבור הילדה / ילד ובני משפחתו/ה.

קליפ ברית או בריתה ערוך בצורה מקצועית שיזכיר להורים את הרגעים המרגשים הראשונים בחיי הילדה או הילד.