קליפ בר מצווה

איך לערוך קליפ לבר מצווה שיפיל את האורחים מהכיסא?


הילד שלכם הגיע לגיל מצוות. מדובר באחד הרגעים החשובים והמרגשים בחייו של כל ילד. בר מצווה נהוג לחגוג באירוע גדול, בו משתתפים כל בני המשפחה והחברים. הפקת בר מצווה אינה משימה פשוטה וכמו כולם, גם אתם רוצים כי האירוע שלכם יהיה שמח, אטרקטיבי ומוצלח, שייזכר לאורך זמן. אחת הדרכים לעשות זאת היא עריכת קליפ בר מצווה. כיום, כמעט בכל אירוע בר מצווה, המוזיקה נעצרת, בדרך כלל לאחר אחת המנות, כאשר כל האורחים ישובים בכיסאותיהם, ומוקרן סרטון בר מצווה.

למה קליפ לבר מצווה?

לפני שעורכים קליפ בר מצווה, עליכם להתכונן ולתכנן אותו, כך שיהיה איכותי ומרגש. בקליפ יש בדרך כלל כוכב אחד – חתן בר המצווה. יש כאן ילד עם חיים שלמים, תחביבים, משפחה, חברים. כמו כן  צריך להתאים לאופיו של הילד. ניתן לערוך סרטון לבר מצווה או מצגת לבר מצווה לפי קונספט הקשור לתחביבים של הילד – כדורגל, בעלי חיים, מחשבים, ים. מתוך תחביבים אלה, ניתן לחשוב על עלילה מעניינת לתסריט של הקליפ שלכם, בו הילד משחק בתפקיד הראשי. חשוב מאוד לתכנן את המקומות בהם יצולם הקליפ, התפאורה, המלל, השירים ועוד. עריכת הוידאו, ביחד עם חומרי הגלם כמובן, משחקים פה תפקיד מאד משמעותי.

לאחר שצילמתם וידאו לפי עלילה מסוימת, לאחר שבחרתם תמונות מחיי הילד והמשפחה, הגיע שלב העריכה. אחד הדברים הכי חשובים בכל קליפ הוא המוזיקה. עריכת המוזיקה של קליפ לבר מצווה בצורה נכונה, תסייע להעביר את הסיפור בעוצמה גדולה. בדרך כלל ילווה במוזיקה שאהובה על נער השמחה או שמבטאת את אופיו בצורה הטובה ביותר.

חשוב מאוד כי הווליום של המוזיקה יהיה מאוזן. מוזיקה בקליפים מסוג זה יכולה להיות שירים אהובים, קטעי נגינה, שיר שחתן בר המצווה שר בעצמו או אחד מבני משפחתו. האפשרויות הן רבות ומגוונות.  ניתן לשלב ציטוטים מצחיקים והומוריסטיים, הסברים קצרים על התמונות ועוד. בנוסף, ניתן לשלב ברכות מצולמות של בני משפחה, סלבריטאים ועוד, ולהוסיף עניין ורגש לקליפ.