קליפ ליום נישואין

קליפ ליום נישואין

כאשר שתי נשמות תואמות נפגשות להן, הן בונות בית על קרקע משותפת – של אהבה, נתינה ויצירה של משהו חדש, בין אם מדובר במשפחה, ילדים צמיחה זוגית המקרינה על הצמיחה האישית ועוד. ההחלטה להינשא מגיעה לאחר ימים רבים של בניית ביטחון ותקשורת קרובה ואינטימית בין בני הזוג. יום החתונה מהווה הצהרה אישית-זוגית פומבית רוחנית, אודות ההסכמה להמשיך ולבנות את היצירה האנושית של בניית הזוגיות וחיזוקה.

קליפ ליום הנישואין מאפשר הנצחה של הרגעים המכוננים בזוגיות של השניים, לקראת ימים רבים של הליכה בדרך משותפת לעבר עתיד מלא בחוויות והרפתקאות יחד. קליפ כזה מציג את יסודות הקשר הזוגי בין השניים באופן המעורר השתאות בקרב הצופים. הקרנת הקליפ בזמן האירוע מביא ללא ספק ירגש את הקהל שהגיע לברך את זוג האוהבים ויותיר בנוכחים כולם רושם שלא יישכח.

שילוב הצעת נישואין בקליפ

אם הכנתם תיעוד של הצעת הנישואין, ניתן יהיה לשלב אותה באופן הולם בקליפ החתונה ה"גדול". עריכה מקצועית על-ידי אנשי מקצוע מנוסים, המבינים את המאקרו ואת המיקרו בנוגע לעריכת קטעי וידאו של אירועים מכוננים, תביא לתוצאה מעולה, שתהווה עבורכם מזכרת נצחית. וכאן אני נכנסת לתמונה 😊

אפשרויות להכנת קליפ מרגש לחתונה

  • קליפ חתונה סטילס – סרטון שהוא מצגת תמונות בליווי מוזיקה. נערך ע"י עורך וידאו מקצועי בסדר לבחירתכם (למשל, כרונולוגי) ובשילוב מוסיקה מתאימה ולבחירתכם.
  • קליפ וידאו חתונה – סרטון וידאו לחתונה המורכב מקטעי וידאו עדכניים על הזוג, בשילוב ברכות מצולמות של בני משפחה וחברים ובשילוב מוסיקה מתאימה ולבחירתכם.
  • קליפ חתונה משולב – הבחירה הפופולארית ביותר. סרטון המשלב תמונות סטילס וקטעי וידאו נבחרים, ערוכים לכדי סרטון קליל ומרענן שישאיר את הזוג המום ומרוגש מההשקעה והמחשבה עליהם באחד הימים החשובים של חייהם.
  • פוטומושן – שיטת צילום מיוחדת שבעזרתה ניתן לקבל סרטון בעל אפקט מקוטע אך בעל תנועה. בשיטה משולבת כמות גדולה של תמונות סטילס לכדי סרט נע. השימוש בה רחב מאד וניתן להפיק ממנו סרטון חתונה מאד משעשע בעזרת עריכה מתוחכמת ומקצועית.

הכנות מוקדמות

התארגנות מוקדמת להכנת קליפ ליום הנישואין תקל עליכם ותקצר את משך הכנת הקליפ. ההתארגנות כוללת: איסוף חומרים (תמונות, וידאו, טקסטים ועוד), מיון וסינון, סידור כרונולוגי (או על-פי כל סדר אחר שתבחרו), ציוני דרך ורגעים חשובים ומכוננים, פסקול מוסיקלי, ברכות ואיחולים מחברים ובני משפחה, אלמנטים גרפיים (אופציה).

המתנה הנהדרת ביותר

קליפ ליום הנישואין – מתנה שהיא גם מזכרת נצחית לאחד הימים החשובים ביותר של יקירכם ואהוביכם!

לשיחת ייעוץ חינם השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

או מלאו את השאלון ואשלח הצעת מחיר במייל