קרן פולג רגעים למזכרתהסיפור שלי


שלום,
שמי קרן פולג ואני הקמתי את חברת "רגעים למזכרת" במו ידי ובזיעת אפי. מאחר ולחצתם על "אודות" כדי לקרוא על "רגעים למזכרת" אני שמחה לספר לכם מעט עלי :
החיבור שלי לעריכת וידאו נובע בעיקר מהאהבה שלי ומהצורך לתעד רגעים. 
עוד משחר ילדותי גיליתי אהבה מיוחדת וכישרון לאומנות . נדדתי מציור ופיסול לגרפיקה ורישום ובאופן טבעי שכזה נמשכתי לעולם הקסום שמצאתי מאחורי עדשת המצלמה. עם הזמן המצלמה הפכה לחברתי הטובה ויחד יצאנו למסע מרתק . עסקתי לא מעט בתחום הצילום בעיקר צילומים אותנטיים ואמנותיים. ידעתי לתפוס רגעים שסיפרו חיים שלמים. את עולם הקולנוע למעשה פגשתי בהיותי בת 20, כעוזרת הפקה לצילומי סרט שהופק עבור ערוץ 2.היום אני יכולה לומר שעולם הקולנוע בעצם בחר בי..כאדם אינטואיטיבי הבנתי מהר מאד שזה התחום שבו אני רוצה לעסוק. באותה שנה עזבתי בנחישות את חנות הצילום בה עבדתי במשך 3 שנים ונרשמתי ללימודי הקולנוע ב"קמרה אובסקורה" שבמהלכם התמחיתי בבימוי דוקומנטארי ועריכת וידאו. עולם העריכה הקסם לי במיוחד כאשר הבנתי שיש ביכולתי לדעת למצוא את הרגעים הקסומים בתוך ים של חומר ולתפור אותם ברגישות נדירה לסרט מרגש ובלתי נשכח. 

עבודות העריכה שלי מתבצעות ברגישות והבנה, בהתבוננות עמוקה בחמרי הגלם ובהקשבה עמוקה לצרכי הלקוח. 
כעורכת וידאו אני מאמינה שעריכת וידאו לפני הכול היא אמנות. 
היכולת שלי כעורכת וידאו להפעיל רגשית את הקהל כל פעם מחדש מלמדת אותי שהתזמון בעריכת וידאו הוא בעצם הכול. הבנתי שהאהבה העצומה שלי לעריכת וידאו היא מעצם היכולת שלי לסדר מחדש את "הפאזל" ולדעת באופן אינטואיטיבי איך לתפור נכון את החומרים לכדי סרט מרגש, אמיתי ובלתי נשכח. אני מאמינה שדווקא מעט זה הרבה. בסרטים שלי לא תמצאו שלל אפקטים מרהיבים ותלת מימד. וזאת מתוך בחירה מודעת שלי כמובן. אני מוצאת שהחיים עצמם מלאים עניין, צבע ותוכן ואין צורך להעמיס עוד.  לכל אדם יש סיפור משלו וכל אחד ראוי לסרט .

בסרטים שלי תוכלו למצוא רגישות, אותנטיות ,חוש הומור וכנות. לא מעט אני נוהגת לומר ללקוחותיי שעריכת וידאו תלויה בחומרי הגלם שלהם ושאי אפשר לעשות יש מאין. זכרו, עריכת וידאו הוא בסך הכול כלי מניפולטיבי. העורך הוא זה שצריך לדעת להפעיל שיקול דעת נכון איפה לחתוך את החומר ואיפה לתת לו במה . שירותי עריכת וידאו שאני מציעה מתאים לכל אדם אשר מעוניין להפוך את חומרי הגלם שברשותו, את סרטוני הוידאו השונים שיש לו, לסרט אחד, לקליפ מרגש ומיוחד


העבודות שלנו


לשיחת ייעוץ חינם השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם