קליפ בסגנון אוסקר

אוסקר קליפ

והאוסקר הולך ל…. 
נכון שלפעמים יש לנו חלומות כמוסים כאלו וקצת מצחיקים? כמו, להופיע בסרט, לצעוד על השטיח האדום שברקע מריעים לנו…. לנשום אבק כוכבים?
כמעט כולם רוצים להיות כוכבים, והאמת? זה לא מסובך וגם ממש ישים, בטח ובטח בעולם שלי.
אם אתם לפני אירוע חשוב, חוגגים יום נישואין, או בר מצווה, או סתם בא לכם לממש חלום כזה שהתגנב לכם למחשבה, עבורכם או עבור מי שיקר לליבכם,
קליפ ה אוסקר שלי תפור עליכם.
קליפ מרגש ומצחיק המציג את הרגעים הכי-הכי בסרט של חייכם! קליפ האוסקר מאגד תמונות, כיתוב ומוזיקת רקע כמו כל אחד מסגנונות הקליפים שלנו כאן ברגעים למזכרת. מה שהופך אותו לעסיסי ומרגש במיוחד,  היא העובדה שהוא ממש ערוך כטקס אוסקר, בליווי מנחה אוסקר אמתי, וברקע אתם ופסיפס החיים הנהדר שלכם. 

ניצוצות של קסם מתפזרים לכל עבר, כשלוחצים על Play 
ציוד עריכה חדיש, תסריט מקצועי ומהודק היטב ועריכה לא פחות ממושלמת, מאפשרים לנו להעניק לכם הלקוחות שלנו, מוצר סופי, הוליוודי ומרגש בדיוק כמו שחלמתם אותו. בדיוק כמו שאנחנו ב"רגעים למזכרת" יודעים לעשות. 

לאלו אירועים מתאים קליפ האוסקר? 
קליפ האוסקר שלנו מתאים לכל אירוע, אך מומלץ במיוחד לאירועים מיוחדים וצמתי חיים כגון ימי נישואין, בר /בת מצווה או ימי הולדת עגולים.
סרטון האוסקר שלכם  מכיל בתוכו את כל הרגעים החשובים, החל מיום הלידה ועד ערב החגיגה הגדולה וכל אירוע חשוב בדרך.
 יש אפשרות ליצור את קליפ האוסקר לפי נושאים: ילדות, משפחה, טיולים, תחביבים וכיו"ב. 
אנחנו ב"רגעים למזכרת", עורכים את קליפ האוסקר בשיתוף מלא עם בני המשפחה או החברים של בעלי השמחה. לעבודה משותפת על הפקת הקליפ ישנה חשיבות גדולה במטרה לאסוף כמה שיותר מידע, תמונות, מוסיקה מתאימה ובעיקר הרבה דגש על הפרטים הקטנים, הקלילים והמצחיקים וכן, גם הפרטים המרגשים, אשר יהפכו אותו לבלתי נשכח.

בואו להיות כוכבים בסרט שלכם! 

הצטרפו אליי, וגלו איך הקסם הזה יכול לקרות גם עבורכם​

או מלאו את השאלון ואשלח הצעת מחיר במייל