עריכת ולוג

בקרוב

 הכל על עריכת ולוג מקצועית ברגעים למזכרת

עידן הפייסבוק הביא איתו את הרצון של כולנו לתעד כל דבר ובעיקר את עצמנו. הכל הפך להיות זמין מאוד מהיר מאוד, לאף אחד אין באמת סבלנות לקרוא טורים או בשמם החדש-בלוג. אנחנו מעדיפים צלילים ותמונות וכמה דקות שיספרו לנו חוויה שלמה. בדיוק עבור הדור הזה נולד ה"ולוג" ואם עדיין לא יצא לכם לשמוע עליהם אז ולוגים הם גרסת הווידאו של הבלוגים. הם מורכבים מסרטון אחד ארוך או כמה סרטונים קצרים וערוכים.

עריכת ולוג ברגעים למזכרת

מאז שהתחילה זירת הולוגים להתרחב ולצמוח קיבלתי לא מעט בקשות לעריכה של סוגי ולוגים שונים. ולוגים יכולים להוות מעין ערוץ יוטיוב משלכם בו תוכלו לנהל יומן אישי, או לצלם הדרכות בנושאים שונים כמו תיירות, טיולים, איפור וכדומה. למשל, אם אתם אוהבים לטייל בעולם הגדול ובא לכם להראות לעולם איך עושים את זה נכון ובמקביל לחשוף אותם ל"תכל'ס" ולמקומות שבהם ביקרתם ולתת טיפים-רגעים למזכרת תהפוך את הולוג שלכם ליומן מסע בו תוכלו לתעד ולספר לצופים שלכם איפה הייתם ומה עשיתם

 

מה שונה ולוג מסרטון בסמארטפון בעצם?

שאלה טובה. כדי להגיע לסרטון שבאמת רציתם על ידי צילום בנייד שלכם, כנראה שתצטרכו לא מעט טייקים, הפסקות וזמן ועדיין הסרטון שלכם לא יצא ממש מושלם. רגעים למזכרת תיקח את הרגעים הכי טובים שלכם, תשאיר על רצפת חדר העריכה את מה שפחות-ותגבש את כולם לולוג מקצועי, איכותי ומעניין. בנוסף, אם אתם עובדים חזק על להראות מקצועני ולוג אמתיים, ברגעים למזכרת תוכלו להוסיף את הלוגו שלכם, כתוביות וכמובן מוסיקה לתוך הולוג. עם העריכה המקצועית של רגעים למזכרת לולוג שלכם תוכלו בקלות לנהל היטב את המותג שלכם או הערוץ שלכם ולספק לקהל שאליו אתם מכוונים, תכנים מקצועיים ואיכותיים.

האח המגניב של הבלוג

הולוג למד די מהר להחליף את האח הצעיר "הבלוג" וגרם לעולם שלם להתמכר אליו, אנשים רבים מדי יום עוקבים אחרי ולוגרים בתחומים שונים ברשת. היתרון הנוסף של הולוג היא החשיפה הגדולה שהוא מעניק ליוצרים שלו-כיאה לתוכן וידאו ברשת. אם אתם רוצים לסחוף אחריכם צופים אדוקים-צילום ועריכת ולוג מקצועי-זו לגמרי הדרך הנכונה.

עריכת ולוג-לא רק לאושיות רשת

הולוג אמנם מתאים בעיקר לאנשי היוטיוב הפייסבוק והאינסטגרם אבל הוא גם יכול להיות סרטון מסע, יומן אישי בטיול ארוך עם המשפחה בחו"ל או בארץ. כמה פעמים יצא לכם לשבת לצפות בסרטונים נפרדים ארוכים ומייגעים שחשבתם שתוכלו לחבר יחד בבית לכדי ולוג אחד איכותי? להפוך תוכן וידאו וחומרי גלם לכדי ולוג איכותי מצריך עבודה מקצועי, גם ברמת הידע והציוד וגם עין חיצונית שתוכל לראות את מה שאתם לא בהכרח מצליחים לראות בעצמכם.